Haber Dosemealti

Akkılıçlar Yapı Market Büyüyor

Akkılıçlar Yapı Market Büyüyor
Haber 603 Kez Okunmuş
16 Mart 2022 - 22:48

Döşemealtı İnşaat sektörünün yerli markalarından biri olan Akkılıçlar Yapı Market hem iş sahasını hem de marka değerini hızla büyütmeye devam ediyor. Murat Akkılıç yönetimindeki Yapı Market ikinci şubesini Döşemealtı İlçe Merkezinde hizmete açtı.

Yıllardır Döşemealtı’na bağlı Bademağacı Mahallesi’nde hizmet veren Akkılıçlar Yapı Market ilçe inşaat sektörünün tanınmış yerli markalarından biri. Murat Akkılıç yönetimindeki firma İnşaat sektöründe aklınıza gelebilecek tüm ürünlerle sektör paydaşlarına hizmet sunuyor.

Yıllarca Bademağacı Mahallesi’nde hizmetini sürdüren firma hem iş sahasını hem de marka değerini büyütmek için büyük bir atılım yaparak ikinci şubesini sektörün hizmetine açtı.

Döşemealtı İlçe Merkezinde Yeniköy Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde İkinci şubesini açan Akkılıçlar Yapı Market Sahibi Murat Akkılıç’ı bu anlamlı gününde ilçe ve Antalya inşaat sektörünün tanınmış marka temsilcileri yalnız bırakmadı.

İlçenin tanınmış iş insanlarının ve vatandaşlarının da katıldığı açılışta siyasi kanattan Ak Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım ve yönetimi de Akkılıç’ın mutluluğuna ortak oldu. Açılışa katılan Misafirleriyle  yakından ilgilenen Murat Akkılıç’a bir dönem Döşemealtı Vakıfbank Müdürlüğü yapan şimdilerde Bankanın Lara Şubesi Müdürü olan  amcası Ertuğrul Akkılıç ile ailesi de destek oldu.

İlçesine hizmet etmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Akkılıç “Doğup  büyüdüğüm mahallemde Bademağacı’nda yıllarca bu sektöre hizmet verdim. Şimdi de ilçemde daha geniş bir alana hizmet verebilmek ve inşaat sektörünün Döşemealtı’nda daha da ileriye taşınmasına katkı koyabilmek için ikinci şubemizi açtık. Bizlere desteklerini esirgemeyen inşaat sektörü temsilcilerine ve bu anlamlı günümde beni yalnız bırakmayarak mutluluğuma ortak olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Amacım ilçemde inşaat sektörüne  hizmet vererek hem sektörün kalkınmasına destek olmak hem de marka değerimi büyütmek daha da ileriye taşımak” diye konuştu

AKKILIÇLAR YAPI MARKET SAHİBİ MURAT AKKILIÇ
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu