Haber Dosemealti

DÖSİAD Ak Parti Heyetini Ağırladı

DÖSİAD Ak Parti Heyetini Ağırladı
Haber 358 Kez Okunmuş
11 Haziran 2022 - 3:15

DÖSİAD Genişletilmiş Üye toplantılarının bu haftaki konukları Ak Partili isimler oldu. İl başkanı İbrahim Ethem Taş beraberinde MKYK üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve Antalya Milletvekili Kemal Çelik ile birlikte Döşemealtılı İş İnsanlarının konuğu oldular.

Döşemealtılı Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin geleneksel olarak yaptığı Genişletilmiş üye Toplantılarının bu haftaki konukları Ak Parti  İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Köse ve Antalya Milletvekili Kemal Çelik İle Parti il Yöneticileri ve Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım oldu.

Başkan Glütekin Gencer toplantıda ilçe ekonomisi ve İş dünyasının çalışmaları hakkında bilgiler verirken kentin üretim Merkezi olan OSB’nin hem Döşemealtı’nın hem de Antalya’nın ulusal ve uluslararası arenada markası olduğunu söylerken, ülke ekonomisine sağladığı katma değerin önemini anlattı.

Ak parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise İş İnsanlarının ülke ekonomisi için büyük önem arz ettiğini, üretimin ülkenin ayakta durmasının en önemli faktörü olduğunu ve Sanayicilerin üretimleriyle hem istihdama sağladıkları katkıya hem ihracat oluyla ülkeye sağladığı ekonomik katkıya dikkat çekti. Taş Hükümetin ekonomi alanındaki hayata geçirdiği ve geçireceği projeler hakkında da bilgiler verdi.

Keyifli bir sohbet ortamında geçen toplantının sonunda Antalya Ekonomisinin Türkiye genelinde büyük başarılara imza atan ve İSO ilk 500 firma arasına giren Ankutsan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çakal ile Yörükoğlu Süt’ün Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut’a plaketlerini Ak Parti Milletvekilleri verdi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu