Haber Dosemealti

GÖNÜLLÜ İle “DOBRA DOBRA”

GÖNÜLLÜ İle “DOBRA DOBRA”
Haber 285 Kez Okunmuş
27 Mayıs 2022 - 2:21

Döşemealtı’nın tanınmış genç işadamlarından olan yüzlerce genci bir araya getiren Gönüllü Gençlik Oluşumunun sözcüsü Şahin Sercan Gönüllü; son günlerde ilçe siyaset dünyasında çok ses getirecek bir hareketin altına imzasını attı. Ve İYİ Parti saflarına katılarak İlçe Başkanlığında Başkan Ali Özbey’in de katıldığı törenle, üyelik işlemlerini tamamladı. Kendisiyle yaptığımız söyleşide, yönelttiğimiz soruları içtenlikle yanıtlayan Gönüllü; “Döşemealtı ve Döşemealtı’lılar için hayırlı olsun, İYİ Parti DÖŞEMEALTI’NA İYİ GELECEK” dedi. Biz Sorduk Gönüllü Anlattı.

“Öncelikle NEDEN İYİ PARTİ?”

Gönüllü: Ben ve ailem 20 yıldan fazladır Döşemealtı’nda ikamet etmekteyiz. Ticaretimiz de ikametimiz de Döşemealtı’nda. Bu nedenle ilçemizdeki tüm sorunların yakinen tanığıyım. Bugüne kadar İlçemiz için atılan tüm adımların bir türlü doğru bir zemine oturtulamadığını ve sorunların çözümü noktasında yetersiz kalındığını üzülerek izledim. Ve bu anlamda, Döşemealtı’na gönül veren biri olarak elimi taşın altına sokma vaktinin geldiğini düşünerek siyasete atılmaya karar verdim.

İYİ PARTİ’Yİ TERCİH ETMEMİN NEDENİNE GELİNCE: İl Başkanımız Sayın Mehmet Başaran’ı çocukluğumdan beri tanırım. Kendisinin ne denli dürüst ve ne denli saygın bir işadamı olduğunu iyi bilirim. Benim de kendisine saygım sonsuzdur. Döşemealtı’nda kurduğumuz Gönüllü Gençlik Oluşumu, Sayın Başaran’ın dikkatini çekmiş ve benim sözcülüğünü yaptığım Gönüllü Gençlik oluşumundaki gençleri ( 300 kadar genci ) bir yemek düzenleyerek ağırlamıştır. Bu yemekte İYİ PARTİ rozetimi de takan Mehmet Başaran’la ve İlçe Başkanımız Ali Özbey’le beraber aynı yolda yürümek, benim için bir onur olacaktır.

İYİ PARTİ DÖŞEMEALTI’NA İYİ GELECEK dediniz. Bunu biraz açar mısınız?”

Hem ülkemiz genelinde hem de Döşemealtı özelinde sorunlar diz boyu… Biz bu sorunların çözümüne talibiz. Denenmiş olanı bir daha denemenin kime ne faydası var? Döşemealtı’nın hali ortada… Bırakın ara sokakları Atatürk caddemiz bile çukurlarla dolu. Çöpler doğru dürüst toplanmıyor, ilaçlama zamanı geldi geçiyor bu yaz da maalesef sinekli bir ilçede yaşayacağız. Sokak hayvanları her yerde sürüler halinde geziyor. Şimdi diyecekler ki “Bu sorunların çözümünün sorumluluğu büyük bir çoğunlukla Büyükşehir Belediyesinde…”

 “Sayın Gönüllü, siz de Millet İttifakı’nda değil misiniz”?

Evet, biz bir ittifakın içindeyiz ama bu ittifakta olmak demek; yanlışlara eksikliklere göz yummak demek değildir. Söz konusu Döşemealtı olunca, benim sessiz kalmamı kimse beklemesin. Çünkü ben ekmeğimi buradan kazanıyorum. Yatırımımı burada yapıyorum. Döşemealtı’nın sorunlarının çözümü ve gelişimi inanın hepimizin yararına olacaktır. İşte benim siyasete girmemim en önemli nedeni de bu…

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu