Haber Dosemealti

Pide’nin ünlü Markası Döşemealtı’nda

Pide’nin ünlü Markası Döşemealtı’nda
Haber 637 Kez Okunmuş
12 Kasım 2022 - 3:30

Türkiye’nin ünlü pide markalarından, damak tadına önem verenlerin vazgeçilmezi olan 55 Samsun Pide’nin Döşemealtı Şubesi hizmete açıldı

Belde statüsünden ilçe statüsüne geçtiği andan itibaren Döşemealtı’nda iletmecilik sektöründe ilklere imza atan genç girişimci Ömer Ali Kızılburun yine bir ilke imza atarak Döşemealtı’nı Türkiye yiyecek sektörünün ünlü bir markasıyla buluşturdu.

Ömer Ali Kızılburun

Kentleşme sürecine hızla devam eden Döşemealtı hemen her sektörden Türkiye’nin ünlü markalarına da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkiye’de pide denince akla gelen ilk markalardan biri olan ve yıllardır damak tadına önem verenlerin vazgeçilmezlerinden biri olan 55 Samsun Pide-Çorba ve Döner  Salonu Döşemealtı’nda hizmete açıldı.

Yeniköy Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Pide salonunu açılışına kalabalık bir davetli topluluğu ve ilçenin tanıdık iş ve siyaset camiasının tanıdık simaları katıldı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç İşletmeci Ömer Ali Kızılburun ve İşletmecinin kendisiyle aynı adı taşıyan dedesiyle birlikte  açılış kurdelesini kestiği işletmede fırının başına geçerek pide çıkardı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu